Nje reklame ne INBOX-in tend

10/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Reklamimi i produkteve apo sherbimeve te ndryshme nepermjet e-mailit sa vjen e po rritet ne tregun shqiptar. E-maile te tilla po bombardojne perdite adresen elektronike te shume shqiptareve. Sa kushtojne dhe perparesite e nje forme te tille marketingu Pak a shume te gjitheve na ka ndodhur qe ne posten tone elektronike te kene mberritur mesazhe publicitare te prezantuara nga kompani te ndryshme. Ato vijne ne posten tuaj si nje mesazh “inbox” dhe kur klikoni ne te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of