Nje strategji e suksesshme shitjeje

27/05/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Ne Shqiperi ende ka shume teknika shitjesh qe nuk gjejne perdorim te bizneset. Per mugesen e fushatave strategjike me shume sesa problem i buxheteve te dedikuara, nga ekspertet konsiderohet problemi i rritjes dhe pjekurise se biznesit. Kompanite ne Shqiperi kane nje treg te kufizuar ne rreth 3.5 milion banore. Nje gje e tille kushtezon qofte investimet fillestare te kompanive, ashtu edhe pritshmerine e tyre. Sipas Alban Bales, ekspert ne marredheniet me publikun dhe menaxhimin, ne Shqiperi […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of