Nje vit nen Monitor-im

25/12/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ky eshte numri i fundit i revistes, për këtë vit, të nderuar lexues dhe miq. Ndonëse kanë mbetur fare pak ditë deri në gongun e fundit të ndërrimit të viteve do të dëshironim t’ju sillnim prapa në kohe per te kujtuar bashkarisht si e nisem këtë vit dhe çfarë ngjarjesh na shoqëruan në lëmin e ekonomisë, deri sa mbërritëm këtu ku jemi…. …. Nuk kishte si niste me keq 2007-ta, kur vendi vazhdonte të ishte në krizë të thellë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of