Nje walkman si Sony Ericsson W890i

25/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Ne modelin e ri W890i, Sony Ericsson i ka dhene lamtumiren ngjyrave teper te ndezura, si portokallia, duke ia lene vendin grise dhe ngjyres kafe te metalte. Ne dizenjimin e tij jane shtuar pak milimetra, duke qene nje telefon i levizshem i cili mund te mbahet lehtesisht ne xhep, madje pesha rreth 78 grame mund t’iu detyroje te mendoheni se ndoshta mund ta harroni lehtesisht. Butonat te modeli W890i jane po njesoj te gjate si ne modelin paraardhes, por […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of