Njerezit e famshem me te fuqishem ne bote

29/11/2010 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintOprah Uinfri rimerr kuroren e saj, ndersa fenomeni i muzikes pop Lady Gaga hyn menjehere ne numrin 4 te listes se Forbes rCelebrity 100r te ketij viti. Yje të muzikës pop pa pantallona, luftëtarë të vonë të natës, si dhe vampirë seksi e bënë më interesante lojën e famës këtë vit, me Lady Gaga, Conan O’Brien dhe syperyjet e “Twilight”, Kristen Stewart dhe Robert Pattinson, të cilët i bashkëngjiten listës së “Forbes”, “Celebrity 100”, për të parën herë. Pavarësisht këtyre […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of