Nokia 6210 me navigator

15/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Mund te keni verejtur se modeli i ri i hedhur ne treg Nokia 6210 Navigator eshte i ngjashem me version klasik 6220 Classic, por ne fakt ka nje gje qe ben diferencen, eshte pikerisht butoni navigator, i cili eshte pak me i gjere dhe me nje ekran me te madh. Te ky model do te gjeni karakteristikat e nje ekrani, i cili shikohet mjaft mire si ne kendin horizontal, ashtu dhe ne ate vertikal, nje tjeter element i rendesishem […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of