Nokia N95, telefoni qe kryeson hit-parade

07/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Telefoni i levizshem N95 nga Nokia konsiderohet si me i shituri dhe me i suksesshmi i serise “N”. Eshte nje telefon qe teksa rri i ulur ne nje bar, kryen te gjitha funksionet e nje kompjuteri, me sistemin HSDPA, shkarkime 3G, kamera 5-megapiksel kamera, GPS dhe shume aplikime te tjera. Nokia N95 nuk eshte as shume i gjere e as shume i gjate siç mund te thuhet per telefonat e tjere kompakt. Permasat jane 99x53x21 milimetra. Eshte nje aparat […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of