Nokia prezanton modelet Asha 308 dhe 309

01/10/2012 11:59 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNokia ka lançuar modelet e reja të telefonave të mençur të linjës së njohur Asha, përkatësisht dy modelet Nokia Asha 308 dhe Nokia Asha 309. Të dyja modelet kanë ekran të ndjeshëm në prekje me kapacitet i cili jep përvojë të mirë gjatë përdorimit, si dhe mbështetje për rrjetin 2G. Shtesat e reja të Nokia Asha Touch  mbështesin edhe shërbimet e Nokia-s për web, si dhe pajisjet për zhvilluesit e aplikacioneve, ndërsa Nokia Asha 308 është i pajisur edhe me […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of