Nokia prezanton X7

01/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Të mirat: Program bazë më i zhvilluar, dizajn inovator Të këqijat: Rezolucioni i ulët i ekranit çmimi: 380 euro Të përgjithshme: Ka kamera më të mirë, ekran më të gjerë dhe dizajn më interesant. Me sistemin operator në bord Symbian, modeli i ri X7 tregon se Nokia po kthehet në formë. Mundëson ndërlidhjen e duhur dhe ka një sërë karakteristikash që ua përmirësojnë eksperiencën. A keni menduar se çfarë po planifikonte Nokia për të ndryshuar në performacën e sajr […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of