Normaliteti i ri i blerjes në qendra tregtare

11/05/2020 12:18 PM 0 komente

Të bësh “shopping” në një qendër tregtare, në kohën e koronavirusit, do të jetë shumë larg realitetit që njihnim deri dje. Me rihapjen e këtyre njësive do të zbatohen protokolle në një nxitje për të bërë blerjet turravrap dhe, argëtimi nuk është më pjesë e “menusë”. Segmenti i qendrave tregtare ishte edhe më herët në një terren sfidues, për shkak të numrit të lartë të njësive, por COVID-19 do ta bëjë edhe më të vështirë garën për tregun. Ekspertët presin […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of