Nostalgji për zyrën? Një faqe gjermane riprodhon zhurmat…

20/04/2020 12:49 PM 0 komente

Thuhet se njerëzit dëshirojnë gjithnjë atë që nuk kanë. Kjo ndodh, edhe në kohën e smart working, të përhapur për shkak të koronavirusit. Aq sa një kompani gjermane, Kids Creative Agency, ka krijuar një faqe që riprodhon zhurmat në sfond në një zyrë. Mjaft të klikoni imisstheoffice.eu, zgjidhni numrin e kolegëve, deri në dhjetë, bëni personalizimet që dëshironi dhe shtypni play. Përveç animacioneve që tregojnë lëvizjet e personave që punojnë në zyrë, ju dëgjoni edhe hapat e dikujt që ecën […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of