(Nuk) e di ku banoj

24/10/2016 12:03 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintÇdo shtetas shqiptar do të ketë një numër unik në dokumentin e identifikimit, në certifikatë apo në Regjistrin Kombëtar të Gjendjes Civile, i cili do t’i korrespondojë një adrese. Biznesi, gjithashtu, do të ketë adresa të sakta dhe çdo NIPT do të lidhet me një të tillë. Gjobat për mospërmbushjen e këtij detyrimi janë dyfishuar dhe rëndojnë mbi kreun e bashkisë dhe drejtorinë e urbanistikës Shqipëria do të mund të ketë një sistem të ri adresash funksional në fillim të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of