Nuk ka shtrëngim të kredisë konsumatore, kërkesa po rimëkëmbet

23/11/2020 11:25 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintIntervistë me Adja Angjeli, Zëvendësdrejtore e Divizionit të Zhvillimit të Biznesit në Credins Bank   Adja Angjeli, zëvendësdrejtore e Divizionit të Zhvillimit të Biznesit në Credins Bank, thotë për revistën “Monitor” se, prej muajit qershor, kërkesa për kredi konsumatore u përmirësua ndjeshëm. Banka ka vazhduar të mbështesë këtë kërkesë, edhe në vijim të një fokusi të qëndrueshëm që sektori bankar ka në segmentin e individëve. Sipas saj, ecuria sasiore dhe cilësore e portofolit në vazhdim do të jetë e lidhur […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of