Nuk prekemi, por…

21/10/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Si mendojne bizneset shqiptare per efektin negativ qe mund te jape per ta kriza financiare ne boten e zhvilluarr Te gjithe bizneset e anketuar i tremben uljes se kreditimit nga ana e bankave dhe si pasoje renies se likuiditeteve dhe tkurrjes se investimeve   Tani qe kriza financiare boterore eshte shtrire edhe ne Europen Perendimore duke prekur shtetet me te zhvilluara te saj, edhe ne Shqiperi bizneset kane nisur te shqetesohen. Megjithese nuk kane friken e ndonje […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of