Jeni duke lexuar në: Teknologji / Informacioni

Abonohuni:

Pandemia lë turizmin mes pikëpyetjesh?

I Ftuar: Arben Çipa, Shoqata e Hotelierëve Sarandë

[shikoni]

Denaj merr mbështetjen e BB-së për politikat ekonomike ndaj dy krizave

Ministre e Financave dhe Ekonomisë, Anila Denaj, dhe Guvernatori i Bankës së Shqipërisë, Gent Sejko, zhvilluan një takim virtual me Anna Bjerde, Zv Presidente e Bankës Botërore për Rajonin e…

112 mijë dëshmi penaliteti online

Pajisja me dëshmi penaliteti ka qenë dhe është nga dokumentet më të kërkuara nga qytetarët në platformën e-Albania. Dikur, dokumenti merrej me postë pas 15 ditësh dhe me para, pa…