Obama mesim per biznesin

21/01/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga John Gapper Financial Times Barack Obama, senatori 46 vjeçar nga Illinois, tashme eshte ne nje lufte te ashper me Hillary Clinton per kandidaturen e Demokrateve per Presidentin e ardhshem amerikan. Por tashme ai ka arritur diçka me oratorine e tij ne rritje dhe premtimit te tij per ndryshim ne Uashington: ka arritur te kete admirimin e amerikaneve, te cilin kishte shpresuar Bill Clinton. Midis tyre ka edhe udheheqes biznesi, te cilet duhet te bindin aksioneret, menaxheret dhe punonjesit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of