OECD po perjeton renie ekonomike

12/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga BBC News Te gjitha vendet anetare te Organizates per Bashkepunim dhe Zhvillim Ekonomik (OECD) po perballen me nje renie ekonomike, sipas kesaj organizate me qender ne Paris.   Ne raportin e Organizates per Bashkepunim dhe Zhvillim Ekonomik (OECD) per muajin qershor te publikuar se fundmi eshte vene ne dukje “nje vazhdim i perspektivave te zymta per te gjitha shtate ekonomite kryesore”. Por ne te njejten kohe ne kete raport jane dhene paralajmerime se ka te ngjare qe renia […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of