Oferta e pare e Eagle

10/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Ersuin Shehu Ju shpjegojmë me hollësi çmimet dhe kushtet e paketës ProRing të Eagle Mobile Qe kur ne vitin 2004 u shpall licencimi i saj, shume shqiptare e kane pare Eagle Mobile si shpetimtaren nga çmimet e larta te telefonise se levizshme. Pasi me ne fund nisi aktivitetin pas historise se tejzgjatur te privatizimit, Eagle Mobile e ka gjetur veten nen te njejtin presion per te ofruar tarifa me te uleta te sherbimit krahasuar me operatoret e tjere. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of