Ofertat e bankave per biznesin

12/02/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Per momentin mund te merrni kredi per biznes me interesa: -ne euro nga 6.3 deri ne 11.3% ne vit -ne dollare nga 6.5 deri ne 10% ne vit -ne leke nga 10% ne 14% ne vit   Raiffeisen, kredi deri ne 20 milion euro Kete vit do te nisin dhe huate per biznesin e vogel Flet z.Artan Kadriaj, drejtor i departamentit te korporatave dhe SME-ve. Banka Raiffeisen deri me sot ka zhvilluar vetem segmentin e kredive ne biznesin e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of