Olim ben analizat e konkurrenteve

24/06/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint VENDIMI/ Drejtori i Marketingut, çela: Informacionet tona ne bejne te dyshojme mbi konkurrentet Ne kemi informacione qe ne Shqiperi vazhdon te hyje vaj i demshem, qe vjen kryesisht nga fabrika ne Maqedoni, qe kane rezultuar me probleme dhe jane me procese gjyqesore Dalja me humbje per 3 vjet radhazi dhe “zhurma” ne treg per nje sasi te konsiderueshme vaji jo i kontrolluar, por me çmim me te ulet, ka detyruar kompanine “Olim” qe te beje personalisht analizat e te […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of