Olympus stylus 770 sw, aparati rezistent

22/09/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint  Për të tretën herë Olympus prezanton aparate me rezistencë kundër goditjeve dhe me rezistencë ndaj ujit, Olympus Stylus 770 SW, e nxjerr klasifikimin e “SW” në plan të dytë. Aftësitë shtesë të tij për të përballuar spërkatje që i vijnë nga 2 metra largësi, seria e fundit e modelit SW tashmë është rezistente ndaj ujit dhe në thellësinë 10 metra, një thellësi që asnjë aparat tjetër nuk mund të arrijë pa një pajisje të veçantë mbrojtëse ndaj ujit. E […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of