OPERATORe PRIVATe Ne HEKURUDHA

19/10/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintInterviste me pergjegjesin e sektorit te politikave te transportit hekurudhor ne Ministrine e Puneve Publike, Transportit dhe Telekomunikacioneve, z.Qemal Simo Së shpejti do të përshtatet normativa 92/19 të Bashkimit Europian, që parashikon të gjitha rregullat dhe kriteret për licencimin e operatorëve të transportit hekurudhor. Dikur ishin krenaria e transportit në Shqipëri, njëkohësisht simbol i sakrificës dhe punës vullnetare të disa brezave. Zor të ketë ndonjë prej prindërve tanë që nuk ka shkuar të paktën një herë në aksion për të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of