Opinionet per deficitin e buxhetit

13/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Nga E.Gusmari   Selami Xhepa, Këshilltar i Kryeministrit Efekt vetëm një vjeçar Për këshilltarin pranë Kryeministrit, Selami Xhepa, rritja e borxhit publik është një efekt i përllogaritur nga qeveria dhe vjen si pasojë e një investimi të madh publik siç është rruga Durrës-Kukës. “është një ndikim i shkurtër kohor, që shkon deri në një vit. Nuk është një situatë e përhershme. Viti 2008 do të jetë koha kur do të kryhen pjesa më e madhe e investimeve në […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of