ORA FATALE E TRAGJEDISe…

18/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Artan Gjata Ne rruget e trishtuara te Tiranes, ne oret e para te mengjesit te 16 marsit, kishte shume pak kalimtare dhe automjete, ndersa shumica e bareve ishin te mbyllura. Tragjedia e ores fatale pak pas ores 12:00 te nje dite me pare, kur shperthimi i fuqishem i municioneve ne Gerdec u mori jeten disa personave dhe plagosi mbi 200 te tjere, duket se nuk ka kaluar pa goditje per banoret e metropolit. Po ne oren fatale pak pas ores 24:00 ne 6 mars, […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of