Oret qe vlejne sa makinat

10/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Magdalena Alla Tik-taku i oreve te shtrenjta zvicerane deri ne 19 mije euro tringellin edhe ne dyqanet e luksit ne Shqiperi. Dhe blihen kryesisht nga biznesmenet shqiptare. Pjese mjaft e rendesishme e imazhit ‘firmatto’ jane edhe oret. Dikush qe ka nje veshje te mire nuk mund te kete nje ore te keqe. E nese veshjet edhe mund te nderrohen, oret zgjidhen akoma me me kujdes, per te qene mundesisht te perjetshme. Sepse nje ore te mire nuk e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of