Orientim drejt objekteve të sigurta

25/05/2015 3:12 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintIntervistë me drejtorin e Agjencisë Dev Information, z. Dritan Caka   Si kanë qenë shitjet e apartamenteve në bregdet për këtë vit dhe një krahasim më vitin e shkuar? Kërkesat kanë qenë më mirë se sa viti i kaluar, por në drejtim të komplekseve turistike. Jo më pallatet që nuk ofrojnë infrastrukturë, parkim, roje, por fshatrat turistikë. Tek apartamentet,kërkesat kanë qenë shumë të ulëta, si në Durrës, Sarandë, Vlorë. Për sa i përket vijës bregdetare, edhe Shëngjini nuk ka qenë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of