OSHEE: Ja zonat që do të kenë ndërprerje energjie në Tiranë sot

14/12/2019 9:00 AM 0 komente

OSHEE nëpërmjet një njoftimi ka bërë me dije se cilat zona do të kenë ndërprerje energjie më 14 dhe 16 dhjetor.

Kjo ndërprerje vjen si pasojë e rikonstruktimit të banesave,

Pershendetje, Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 14 dhe 16 Dhjetor

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 14 dhjetor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

14 dhjetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Ismail Qemali”, “Vaso Pasha”

09:00-13:30

zona Valias pjeserisht.

16 dhjetor

09:00-13:30

Bathore pjesërisht

/Top Channel

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of