OTP Bank Albania merr për të dytin vit radhazi çmimin e Euromoney si Banka më e Mirë në Shqipëri

19/07/2021 12:25 PM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintRevista prestigjioze Euromoney vlerësoi për të dytin vit radhazi Bankën OTPAlbania si Banka më e Mirë në Shqipëri, si rrjedhojë e rritjes së fortë, përfitueshmërisë së lartë dhe angazhimit ndaj zhvillimeve digjitale. Mes arritjeve kryesore mbi të cilat u bazua vlerësimi i dhënë nga Euromoney, ishte puna e jashtëzakonshme gjatë krizës së Covid-19 dhe rezultatet e shprehura në  rritjen e qëndrueshme dhe përfitueshmërinë më të lartë në tregun shqiptar. Një element tjetër që u vlerësua për marrjen e Çmimit si […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of