Pagesat elektronike, gjithnjë e më shumë në rritje

22/04/2013 10:18 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintPër herë të parë në tregun shqiptar, “EasyPay” ishte ai që prezantoi një metodë të re për kryerjen e pagesave, nëpërmjet celularit. Shërbimet që ofrohen prej tij janë: abonime “Digitalb” me SMS, online, rimbushje për llogari të “Plus”, pagesa faturash dhe transferta kredish nga një celular në tjetrin. Risi tjetër në fushën e pagesave online për Shqipërinë ishte edhe ofrimi nga “PayPal” i mundësisë së nisjes dhe të marrjes së parave. Sikundër shihet, kurba e shërbimit është në rritje. Drejtoresha […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of