Paketa Fiskale, asnje takse e re

04/03/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Laura çela Paketa Fiskale e 2008-es pritet te kaloje pa zhurme per miratim, pasi ne te nuk do te perfshihet asnje risi ne sistemin shqiptar te taksave. Kete vit, ne fuqi paketa e decentralizimit te taksave Ndryshe nga viti qe lame pas, 2008-ta nuk do te shoqerohet me nje “revolucion” fiskal. Paketa Fiskale duket se do te kaloje ne miratim pa ndonje ndryshim te rendesishem ne sistemin e taksave dhe per me teper nuk parashikohet asnje takse e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of