“Paketat sipas kërkesës, nuk ka interes për aktivitete jashtë hotelit”

27/07/2020 9:24 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBlerim Norja, Drejtor i Përgjithshëm i hoteleve “Royal G”   Hotelet janë munduar që të përshtatin paketat e tyre sipas kërkesës së klientëve. Kjo do të thotë se nëse kërkohet vetëm fjetja dhe mëngjesi, apo fjetja dhe tre vaktet, nuk ka probleme me disponibilitetin e tyre. Blerim Norja, Drejtor i Përgjithshëm i hoteleve “Royal G”, pohon se kjo është një formulë mbijetese në këtë sezon të vështirë për të gjithë, por nënvizon se jo të gjithë do t’ia dalin. Ai […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of