Pame nje banke me potenciale

22/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint   Interviste me z. Daniel Berg, kreu i BERZH per Shqiperine Pse vendoset te blinit aksione ne Union Bankr Union Bank eshte nje banke qe ka nje strategji te re dhe entuziaste, qe vinte nga nje pervoje me transfertat e emigranteve. Ne e pame ate si nje banke me potenciale per t’u rritur ne te ardhmen. Mendojme se mund ta ndihmojme kete banke, veçanerisht ne zgjerimin ne fushen e retail-it, ne aspektin e kredidhenies si dhe ne ecurine e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of