Panairi “Bauma”, një shans që nuk duhet humbur

11/02/2013 4:12 PM 0 komente

Panairet janë një nga instrumentet më të rëndësishëm të marketingut, jo vetëm për prezantimin e produkteve dhe shërbimeve të çdo kompanie, por edhe për krijimin e kontakteve dhe tregjeve të reja. Pjesëmarrja nëpër panaire u krijon mundësinë kompanive të ndryshme që të njihen jo vetëm në rajon, por dhe në nivel ndërkombëtar, të njohin konkurrentët e tyre duke bërë njëkohësisht dhe një krahasim të çmimeve dhe cilësisë së ofruar, si dhe të bashkëpunojnë me kompani të tjera. Panairet shihen edhe […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of