Panairi i Gjeneves, 170 modele te reja makinash

06/03/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Makina shumë të fuqishme nga Lamborghini, Ferrari dhe Aston Martin duket se po rrëmbejnë të gjithë vëmendjen në Panairin e Makinave në Gjenevë. Por fansat e industrisë do të shohin më pak modele pompozë nga Hyundai, Ford apo Fiati, të cilat japin një ide sesi do të jetë panorama europiane e automjeteve. Rreth 170 modele reklamohen në këtë panair, që është hapur më 3 mars për publikun e gjerë. Makinat do të hyjnë në një treg europian tepër “të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of