Parajse dhe ferr

22/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintBiznesi te shmange gabimet dhe te beje kujdes me vetedeklarimin, perndryshe penalizohet. rMonitorr zbardh detajet e projektit, sipas udhezimit te Ministrise se Financave, bashke me tre formularet e aplikimit Kush mendon se me amnistinë fiskale ia “hodhi lumit”, gabon. Brenda projektit të shumëpërfolur dy vjet me radhë dhe që tani ndodhet në prag zbatimi fshihen disa klauzola që në rast se biznesi nuk i merr parasysh, mund të penalizohet rëndë. Këtë fakt e përmendin dhe vetë zyrtarët e Drejtorisë së […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of