Parashikimi i bankiereve

09/01/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintParashikimi i bankiereve per ecurine e sistemit bankar dhe ekonomise shqiptare gjate ketij viti. Si pritet kreditimi, a do te arrije te ulet niveli i kredive me probleme. Leksionet qe u nxoren nga kriza lidhur me menaxhimin e riskut dhe permiresimin e kritereve te huadhenies. Cfare duhet te beje Shqiperia per ta kaluar sa me lehte kete faze tranzicioni. Sfidat me te cilat do te perballen bizneset. Flet z. Christian Canacaris, drejtor ekzekutiv, Raiffeisen Bank Albania Do të shohim investime […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of