Parketi, tendenca e re e arredimit

07/04/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Magdalena Alla “Nga viti ne vit duket se kultura e parketit, perdorimit te drurit ne ambientet shqiptare eshte rritur, duke hequr monotonine e meparshme te pllakes dhe duke permiresuar shendetin. Sepse te veshesh shtepine me dru do te thote te jesh me prane natyres, ambientet jane me te ngrohta, miqesore, romantike, te shendetshme”, veren Defrim Cani, menaxher shitjeje ne firmen “MBK”, e cila prej 10 vjetesh ka ekskluzivitetin e firmes gjermane te parketeve “Terhürne” ne Dusseldorf. Duke permbledhur […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of