Parku i Karavastasë, MIE: Dorëzimi i ofertave më 30 prill, por hapja më 17 maj

27/04/2020 11:04 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintMinistria e Infrastrukturës dhe Energjisë ka ndryshuar sërish datën sa u takon ofertave për parkun fotovoltaik të Karavastasë. Sipas njoftimit të mëparshëm, ofertat do të dorëzoheshin dhe hapeshin në datën 30 prill por kjo datë ka ndryshuar të paktën sa i takon procedurës së hapjes. MIE sqaron se dorëzimi do të bëhet deri më 30 prill, por hapja e ofertave që janë dorëzuar nga ana e investitorëve do të bëhet në datën 17 maj. “Afati për Dorëzimin e Ofertave: 30 […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of