Partneri juaj i perditshem

01/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Na ishte njëherë Doblò, MPV (Multi Pourpose Vehicle) i prodhuar nga Fiat që derivonte nga furgoni me të njëjtin emër: praktik, funksional, me shumë hapësirë, por sigurisht jo i bukur. Tani vjen sërish Doblò, por në versionin e ri që është zhvilluar mbi bazën e shasisë së Punto Evo, tashmë edhe më i madh, më funksional dhe i fuqishëm, por që ofron edhe atë design të këndshëm dhe origjinal që e bën një mjet të pëlqyer nga ata që […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of