“Pas tërmetit ju duhet më shumë marketing dhe reflektim mbi problematikat”

20/01/2020 11:17 PM 0 komente

Alekandar Senicic, Kryetar Shoqata Kombëtare e Agjencive Turistike të Serbisë   Shqipërisë i duhet të marketojë më shumë veten ndërkombëtarisht për të zbehur imazhin negativ që mund të ketë lënë pas tërmeti i 26 nëntorit. Alekandar Senicic, Kryetar i Shoqatës Kombëtare të Agjencive Turistike të Serbisë shprehet se ndoshta ky është edhe një moment që vendi ynë të reflektojë mbi problematikat që ka pasur më parë sektori i turizmit duke bërë që gjithmonë e më shumë të huaj të kthejnë […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of