Pasi la Shqipërinë, Sheraton shkon në Kosovë

02/04/2018 8:09 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintFour Points by Sheraton dhe Courtyard by Marriot do të jenë hotelet me famë botërore, me të cilat do të identifikohet Kosova. Ndërtimi i dy hoteleve do të jetë një investim prej 16 milionë eurosh. Marriott International, Inc, është një kompani udhëheqëse globale me më shumë se 6.500 prona në 127 shtete dhe territore, sipas të dhënave zyrtare të publikuara në faqen në internet të kësaj kompanie. Marka Sheraton u largua nga Shqipëria vetëm pak ditë para mbylljes së vitit […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of