Pasionante pas prodhimit

20/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Shpëtim Luku Investime të reja të realizuara gjatë vitit 2007 nga biznesmenë të suksesshëm, që megjithatë këmbëngulin në prodhim. Duke dhënë kështu një kontribut të vlefshëm në reduktimin e “importeve të padobishme” dhe në forcimin e prioriteteve të vendit. Ata kanë të përbashkët me njëri tjetrin se janë të suksesshëm në fushat ku kanë investuar më parë, në aktivitetet që kanë ngritur këtu e disa vite më parë. E bashkë më këto, i bashkon edhe një karakteristikë tjetër […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of