Pasioni i gjuetise

12/08/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Magdalena Alla Nje udhetim ne “Pjatel”, vendin ku mund te besh qitje ne dy poligone te standardeve nderkombetare. Pasioni qe nderthuret dhe me biznesin e Alba-Fire, distributorit me te madh shqiptar te artikujve te gjuetise dhe fishekzjarreze. Per te vazhduar me krijimin e rezervatit te gjuetise ne grykederdhjen e lumit Mat Shumekush ka degjuar per ‘Pjatel’ ose per vendin ku mund te besh qitje e te hash shapka te fresketa. Sidomos ata qe udhetojne shpesh per ne Elbasan […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of