Pasuria ne lajme

31/08/2009 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Afërsisht gjysma, 46 për qind e milionerëve amerikanë, nuk ndjehen më të pasur, pavarësisht se kanë një mesatare prej $3.5 milionë në pasuri të investueshme dhe $306,000 në të ardhura vjetore, tregon një studim i kohëve të fundit. Kjo është më shumë se dyfishi i vitit të kaluar, ku 19 për qind e atyre që u përgjigjën deklaruan se nuk ndjeheshin të pasur. “Fidelity Millionaire Outlook”, e cila bëri sondazh në më shumë se 1,000 njerëz me pasuri të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of