Pasurite e kromit

07/05/2011 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintInterviste me z.Medat Zogu, drejtor i ACR Kompania austriake ACR ka investuar 42 milione euro ne minieren e Bulqizes dhe ne uzinen e ferro-kromit. Kerkesa per kete metal po nxit kompanine te zgjeroje me tej aktivitetin. Medat Zogu, drejtori vendas, i emeruar disa muaj me pare, flet ne nje interviste per rMonitorr Si ka qenë ecuria e ACR-së gjatë viteve të fundit (niveli i të ardhurave, investimet e kryera nga kompania, planet për të investuar për të ardhmen, niveli i […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of