Per 2 vjet cmimet arrijne 2500 euro/m2

09/09/2008 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint INTERVISTA/Flet eksperti i tregut imobiliar, Dritan Caka: Pse jam optimist per tregun imobiliar Parashikimet, sipas agjencive tregojne se nese vazhdohet me keto ritme, çmimet do te rriten akoma me shume, duke qendruar ne te njejtat tendenca rritjeje, me rreth 10-20%. Eksperti imobiliar Dritan Caka shprehet mjaft optimist per ecurine e tregut imobiliar dhe parashikon shtrenjtim akoma me te madh.   Nga vezhgimet tona ne tregun e shit-blerjes se apartamenteve kemi vene re nje rritje te çmimeve. Si ju rezulton […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of