Për çfarë ia vlen të hapësh biznes?!

15/03/2021 11:45 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintZbuloni sektorët ku fitohet më shumë në vend Të menaxhosh një biznes, sidomos të vogël sa vjen e po bëhet më e vështirë. Rënia e konsumit, shtimi i konkurrencës nga zinxhirët dhe qendrat e mëdha vetëm sa po ulin xhiron, por dhe fitimet që nxjerr subjekti në fund të muajit. Por, a e dini se cilët janë ato lloje biznesesh që kanë fituar më shumë në raport me të ardhurat totale? Përgjigjja vjen nga INSTAT, që ka publikuar të ardhurat […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of