“Për herë të parë, kërkesa nga administratorët e pallateve, kostot”

23/03/2020 8:16 AM 0 komente

Fatos Lashi, Administrator Egian Med sh.p.k   A ka ndryshuar kërkesa për shërbimet tuaja gjatë këtyre kohëve, nisur edhe nga situata me koronavirusin? Ne kemi më shumë se 9 vite si biznes që ofrojmë shërbimin e dezinfektimit, dezinsektimit dhe deratizimit. Rasti me koronavirusin është disi specifik, jo i zakonshëm dhe është shoqëruar me rritje të kërkesave të shërbimit të dezinfektimit. Veçanërisht në ditët e para kishte dyndje të jashtëzakonshme. Tani, situata po normalizohet disi. Kërkesat ishin të larta dhe të […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of