Per pak kliente me shume

06/11/2007 12:00 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrint Nga Elona Gusmari Gara e ethshme e televizioneve për të tërhequr sa më shumë audiencë dhe natyrisht sa më shumë reklamues. Si konkurrojnë televizionet me njëri tjetrin me emisione nga më të larmishmet dhe sa kushtojnë spotet publicitare në to. Sa është tregu i publicitetit në Shqipëri dhe pse është shumë më i ulët në krahasim me vendet e tjera. Në kushtet e një realiteti multimedial ndodh shpesh që njerëzit të kalojnë orë të tëra para ekraneve të televizioneve. […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of