Përfitimet ekonomike të futbollit

28/01/2019 11:05 AM 0 komente

FacebookLinkedinTwitteremailPrintNë një raport të ri të Këshillit të Sporteve të Dubait këshillohet që klubet me buxhet më të ulët duhet të diversifikojnë investimet për të ruajtur vlerën aksioneve   Sipas një raporti të ri nga Këshilli i Sporteve të Dubait të publikuar në Konferencën Ndërkombëtare të Sporteve në Dubai, suksesi në fushën e futbollit dhe aftësia për të marrë të drejtat e organizimit të sa më shumë kompeticioneve sportive ndikojnë në rritjen e PBB-së, shitjeve me pakicë dhe rritjen e […]

Për të lexuar artikullin e plotë abonohuni në Monitor Online

Komente

avatar
  Subscribe  
Notify of